Agility - tento sport Kennyho naplňuje zřejmě nejvíc. A je pro nás prioritní... Je do něj velice zapálený, idkyž mu občas něco nejde. Na to jak je normálně klidné povahy tady se projevuje jako naprosto jiný pes. Hbitý, rychlý a vůbec ne klidný. Jeho velkým problémem je,že nedokáže ostatní psi sledovat v klidu a tak si nedokáže odpočnout.

Cvičíme pod vedením Martiny Klimešové - https://amonra.cz/

 

Obedience - první ze sportů , se kterým jsme začali. Kenny je dost vnímavý a klidný, a proto obedience je pro něj jako dělané.

 Samozřejmě by to chtělo více trénovat a pak už jen hurá na zkoušku.

Trénovali jsme u Lucie Gabrielové - https://drakonit.websnadno.cz/

 

 Flyball - Tento sport děláme spíše jen pro zábavu... Neplánujeme se mu věnovat závodně... Teda zatím:)

Cvíčíme u Aleny Strnadové - https://www.flyball-brno.websnadno.cz/

 

Dogfrisbee - tomuto sportu se věnujem jen okrajově. Jen si házíme pro zábavu...

 

Pasení - jelikož je Kenny z pracovní linie tato zábava mu není cizí. Je teda ještě mladý a nevycválaný, a tak jen jít pomale za ovečkama není taková zábava jako je párkrát oběhnout a trochu je donutit se pohnout, ale věřím, že to bude lepší a lepší. Pí. Látalová  o něm řekla: ,,je to těžkej hlavař."  A je to fakt i lidem musí koukat stále do obličeje a především do očí... Tomuto sportu se chceme v budoucnu věnovat... Zatím jsme navštívili ovečky u Lukáše Vaňourka - https://vanourek-bordercollie.cz/ a u Jitky Látalové na jejich farmě.

 

Coursing - jednou jsme si zkusili zaběhnout, ale Kennyho to vůbec nebavilo...vůbec nechápal proč se má hnát za nějakým hloupým igelitem:o)